Terapie

Nabízím vám individuální terapie, otevřený osobní rozhovor, v průběhu, kterého vás povedu k tomu, aby jste si v sobě našli odpovědi na vaše otázky.

Provedu vás myslí, emocemi, osobní i rodinnou historií, ale taky vám pomůžu uspořádat a zlepšit váš každodenní život.

V průběhu posledních sedmi let jsem si vytvořila vlastní metodiku, která vychází z mnoha celosvětových uznávaných alternativních terapeutických metod jako je kineziologická metoda One Brain, Rodinné konstelace, Reflexní terapie, Energetická medicína, EFT, Reiki, Automatická kresba, EVA, RFL a jiné.

Pro uvolnění stresu, nahromaděné energie či odstranění traumat v těle nejčastěji používám jednoduché korekční cviky těla a očí, vizualizace, práci se slovem, akupresurní body nebo energie meridiánu.

Na terapii můžete přijít s konkrétním zadáním (bolest kolena, nefunkční vztah s matkou, neláska k sobě, opakující se vzorec chování, strach z budoucnosti, alergie..) a nebo může být pro vás terapie přímým prostředkem k sebepoznání a sebepřijetí.

V průběhu terapeutického sezení spolu povedeme rozhovor o vašem životě, vašich nejbližších vztazích a rodině, o vašem zdraví, práci, kamarádech, tak abychom obsáhli co možná nejvíc aspektů a úrovních.

Záměrem terapie je lepší pochopení a zorientování se ve svém životě, v konkrétních situacích a vztazích.

Pochopení a pojmenování nefunkčních naučených vzorců, které nás brzdí.

Snadnější práce s vlastními emocemi a myšlenkami.

Větší lehkost a radost v životě a ze života.

Láskyplnější vztah k sobě a svým blízkým.

http://alenaskalna.cz/terapie/

http://alenaskalna.cz/seminare-nebo-workshopy/