Jak pracuji

Jmenuji se Alena a jsem intuitivní terapeutka, lektorka, průvodkyně skupinových setkání, pořádám workshopy pro děti i dospělé, víkendové akce a sebepoznávací prožitkové rituály.

Provázím klienty jejich vnitřním světem, světem emocí, myšlenek a pocitů k hlubšímu pochopení a sebepřijetí.

Spolu s Vámi hledám skutečnou příčinu Vašich emocí, myšlenek, fyzických ne-mocí, partnerských problémů a dalších stresů.

Při konzultacích používám intuici, svalový test, ale hlavně informace o Vás a od Vás. Dále čerpám z mnoha metod – kineziologie One Brain, konstelace, Energetická medicína, EVA, Bachovy esence, vizualizace, dechová cvičení, zpěv, tanec a hlavně sílu SLOVA.

Jak probíhá individuální terapie?

Budeme si hodně povídat o vás, vaší historii i současnosti, o fyzických nemocech a jejich projevech, o vaší rodinné situaci, jak současné tak původní, o vašem vztahu k sobě i ostatním.

Kromě povídání používám nejčastěji kineziologické korekce (nápravné cviky), osobní konstelace, nebo na automatickou kresbu vašeho rodinného systému a Bachovy esence (dávám kapičky i na doma), cviky z energetické medicíny mnoho dalšího co jsem nasbírala na své cestě (EFT, EVA, Kvantové metody, dechové techniky, vizualizace).

Cílem terapie je HLUBŠÍ VÍCEÚROVŇOVÉ POCHOPENÍ A PŘIJETÍ sebe, své situace, svého stavu a UVOLNĚNÍ STRESU, který nám často brání rozhodovat se svobodně a pro své nejlepší dobro.

Pokud přijdete s konkrétním tématem, budeme spolupracovat přímo na něm, hledat příčinu, souvislosti a spojitosti.

Není nutné mít konkrétní téma nebo trauma. Možná jen cítíte, že vám něco chybí, nebo, že to v některé oblasti neswinguje, jak by mohlo.

Na terapii se neřeší pouze zdravotní a sociální témata. Často řešíme oblast financí a práce popřípadě konkrétní kroky a příčiny jak posunout své podnikání.

Doporučuji chodit na terapie preventivně, ideálně jednou za měsíc. Pravidelná péče o svou psychickou a duševní oblast (psychohygiena), je skvělým nástrojem proti stresu a vyhoření.

Počet a frekvenci setkání si každý klient volí sám !

Na naše setkání se nemusíte nijak předem připravovat.

Pokud chcete udělat velký kus práce doporučuji intenzivní službu http://alenaskalna.cz/pro-tebe-2/

Prosím předem si domluvte termín ideálně telefonicky na čísle 605 467 858.