Masáže

Dovolte mi představit vám aktuální nabídku masáží.

Můžete si vybrat přesně podle vašich představ a potřeb.

  • Sportovní masáž je intenzivní silně prokrvující technika vhodná zejména pro sportovce, ale radost udělá všem zdravým a aktivním milovníkům masáže. Masírované segmenty (záda, šíje, dolní končetiny, horní končetiny, břicho, hrudník) a čas masáže (60-90 minut) si můžete sami zvolit.

  • Thajská jógová masáž je oblečená masáž, při které masér využívá sílu svého těla, aby dostal klienta do co největšího protažení. Jde o techniku, která více než klasickou masáž připomíná strečink, jógu či fyzioterapeutickou mobilizaci. Tato technika je určena pro zdravé klienty, kteří touží protáhnou celé své tělo.

  • Relaxační masáž chodidel je masérský evergreen, který je určen zejména pro všechny, kteří si rádi nechávají opečovávat své nožky. Masáž se provádí od kolen dolů a předchází jí relaxační lázeň chodit, která nastartuje celkové uvolnění a harmonizaci. Tato technika je vhodné pro všechny, kontraindikací jsou infekční onemocnění na nohou včetně bradavic, plísní a jakýchkoli nezhojených nebo hojících se ran.

  • Reflexní terapie lymfatického systému je celostní ošetření lymfatického okruhu, které se provádí na nártu chodidel, ale zahrnuje také stimulaci reflexní plošek klíčových orgánů přímo na chodidle. Jde o velmi jemnou, uklidňující techniku, která navodí celkový klid, ale zároveň jde o velmi účinnou doprovodnou metodu při léčbě či terapii.

Nabízím vám také možnost, objednat si masáž přímo u vás a to minimálně pro dva klienty.

Více o konkrétních technikách naleznete u jednotlivých masáží, objednávejte se na čísle 605 467 858.